ETTEVÕTTEST2020-09-10T17:17:53+03:00

Mis on vhkom?

vhkom aitab mikro- ja väikeettevõtetel vahetada infot ja korraldada suhteid nii kolleegide, koostööpartnerite kui ka laiema avalikkusega, sh ajakirjanikega, kui endal ei ole selleks piisavalt aega, oskust või inimesi. Turul tegutsevate kommunikatsioonibüroode teenused on suunatud reeglina ettevõtetele, kellel on vajadus pigem laiaulatusliku ja rahaliselt kuluka kommunikatsiooniteenuse järele, milleni aga väikesed ettevõtted enamasti ei küündi.

Küll aga vajavad ka väiksemad ettevõtted asjatundlikku kommunikatsioonijuhtimist. vhkomi üheks tuntavaks eeliseks olemasolevate kommunikatsioonibüroode ees on konkreetsete teenuste alusel kehtestatud hinnakiri. Olgu selleks siis ettevõtte mailboksi, kodulehe või sotsiaalmeedia haldus, suhete korraldamine kolleegide, koostööpartneri või kliendiga, suhtlemine ajakirjandusega, sh pressiteate koostamine ja väljasaatmine, arvamus- või sisuturundusartikli kirjutamine, info-, koolitus- või mõne muu ürituse korraldamine. Ettevõttel on võimalus valida kas kogu kommunikatsiooni korraldamine või üksikuid teenuseid talle sobival ajal ja sobiva sagedusega.

Loe lähemalt teenustest ja hindadest.

Kes on vhkom?

vhkomi nime all pakub kommunikatsiooni korraldamist Virge Haavasalu,
kes on:

– veendunud, et parim viis inimestevahelisi probleeme lahendada on üksteisega suhelda;
– veendunud, et ettevõtetevahelised probleemid on probleemid inimeste vahel ja tekivad ennekõike kas suhtlematusest või valedel alustel valitud suhtlusviisist;
– valmis aitama Sul leida suhtlemiseks sobivaima viisi ja kanali;

kes:
– aitab korraldada kommunikatsiooni Eesti vanimas ettevõtlusorganisatsioonis EVEA ja aitab kommunikeerida ning turundada Eesti suurimal keeltekoolil Multilingua Keelekeskusel;
– on töötanud majandusajakirjanikuna meediaväljaandes AS Äripäev;
– aidanud turustada OÜ-s Gomab S.D.E. Eestis toodetud täispuidust mööblit saksakeelsetesse riikidesse;
– asutanud ja juhtinud saksa keelt ja kultuuri ühendavat kogukonda Eestis, MTÜ-d IPS Eesti;
– olnud erakonna Ühendus Vabariigi Eest – Res Publica üks asutajatest, Tartu piirkonna juhatuse liige ja nii kohaliku omavalitsuse kui Riigikogu valimistel valimiskampaania (TÜ ülikooli professori, hilisema Riigikogu esimehe Ene Ergma) juht.

VH Kommunikatsioon OÜ
Registrikood: 14518350
Aadress: Roopa 10-1, 10136 Tallinn
Tegevjuht: Virge Haavasalu
E-post: info@vhkom.ee
Mobiil: 52 58 662
IBAN: EE962200221069631422 (Swedbank)